Imprezy sportowe

W sezonie halowym 2013/14 na naszym obiekcie rozgrywane będą turnieje cyklu Grand Prix Beskidów w ramach ATŚ - Amatorskiego Tenisa Śląskiego. Turnieje GP Beskidów rozgrywane są w grupach wg umiejętności uczestników. Zapraszamy więc do aktywnego udziału zarówno zaawansowanych tenisistów oraz osoby dopiero zaczynające przygodę z tenisem. Singlowe i deblowe turnieje ATŚ rozgrywane w tej formule od 2012 roku co tydzień w górnośląskich klubach zgromadziły ponad 400 regularnie grających amatorów w różnym wieku i o różnych umiejętnościach. Mamy nadzieję, że podobnie będzie na kortach Beskidu Śląskiego. Do zobaczenia na kortach !!

• Przyjazny zawodnikom format turniejów - każdy gra 3 skrócone mecze (dwa sety od 2-2 w gemach, przy 5:5 tiebreak, trzeci set = supertiebreak)

• Nie ma odpadania, co najmniej 3,5 godz gry gwarantowane dla każdego uczestnika każdego turnieju

• Podział zawodników na grupy wg siły gry i metoda kojarzenia przeciwników w kolejnych rundach zapewnia jak najwięcej wyrównanych meczy czyli maksimum przyjemności z gry.

• Jednolity format rozgrywek i wspólny dla wielu klubów regionalny ranking amatorów

• Wpisowe 60 zł za turniej. Przyjdź i spróbuj. Zapraszamy !!

Rankingi, regulamin, wyniki i harmonogram turniejów, rejestracja zawodników oraz zapisy online do turniejów na stronach Amatorskiego Tenisa Śląskiego w zakładce Grand Prix Beskidów www.sportclubrank.pl/gpb.